Powracam po długiej przerwie ☺

Źródło: pixabay.com

Siemka! 

Wiem, że długo mnie nie było, w końcu aż 2 miesiące. I muszę przyznać, że się naprawdę stęskniłam. Za pisaniem. Za czytaniem również, a ponad miesiąc przerwy od książek zrobił swoje. Mianowicie, ciężko mi wrócić do czytania w domu. Poważnie, gdyby nie praktyki, na które dość długo muszę dojeżdżać z moja kolejka 'do przeczytania' byłaby nietknięta. 
Niemoc czytania rekompensuję sobie serialami. Dexter (po prostu genialny! mnóstwo morderstw, a przede wszystkim krwi, coś w sam raz dla mnie), Alienista (żałuję, że tylko jeden sezon, bo jest świetny), 13 powodów czy Grace i Grace (niestety również tylko jedne sezon, a szkoda) już za mną. Teraz czas na House of Cards, myślę, że jeśli spodobał się on mojemu chłopakowi, to spodoba się wszystkim (tak, mamy zupełnie inny gust jeśli chodzi o filmy, czy seriale, nawet muzykę xd ☺).

Okej, w domu czytać nie umiem, za to w autobusach idzie mi to całkiem sprawnie, o czym już pewnie nie raz mówiłam. Podczas mojej nieobecności na blogu, instagramie również, udało mi się trochę poczytać. ☺ 

Mianowicie Mitologię nordycką Neila Gaimana i kolejny tom serii Mroczna Wieża Stephena Kinga - Wiatr przez dziurkę od klucza. Skoro już o Kingu mowa, to jestem w trakcie czytania Outsidera. Co prawda, nie jestem jeszcze nawet w połowie, chociaż nie tak dużo mi brakuje, i od razu mogę powiedzieć, że jak najbardziej mi się podoba. ☺ Jako, że próbuje nadrobić stracony czas, czytam jednocześnie drugą książkę, Rook Mastertona. Mam nadzieję, że tym razem się na nim nie zawiodę. ☺

Okej, starczy o mnie. 

Teraz wasza kolej! Jak wam mijają wakacje? Pochwalcie się! A może ktoś z was się za mną stęsknił? (Haha, wiem, że nie xd).

Czekam na komentarze! ☺